JVM BIKER XXL 640

          Typová obytná vestavba

 

 

 

 

DEN – vnitřní dispozice

 

JVM BIKER XXL 640 umožňuje pohodlně cestovat 4 osobám. Sedadlo řidiče a spolujezdce je vybaveno loketními opěrkami, zadní dvojsedadlo má ergonomicky nakloněný opěrák a zešikmený sedák.

Všimněte si stolečku v zadní části vozidla, který je našimi zákazníky velmi oblíben. 

NOC – vnitřní dispozice

 

V JVM BIKER XXL 640 se zcela bez kompromisů vyspí 4 dospělé osoby. Na prostornou zadní postel, s rozměrem 197 x 192cm, můžete ještě přibrat jedno dítě. Záleží jen na vás, zda-li budete spát podélně nebo napříč. Určitě oceníte kvalitní spánek na 3-vrstvé matraci, která leží na lamelových roštech. 

V přední části vás přivítá elektrická sjížděcí postel, s královským rozměrem 197 x 125cm. Stačí jen zmáčknout tlačítko na ovládacím panelu a  za  pár vteřin již ležíte pod otevřeným střešním oknem. Váš spánek bude i zde kvalitní, neboť budete spát na 3-vrstvé matraci, ležící na lamelových roštech. 

 

Kola chcete mít jen uvnitř

 

JVM BIKER XXL 640 nabízí nadstandardně velkou garáž, kde uschováte bez problémů 2 horská kola velikosti 29″ nebo elektrokola. V tak velké garáži kola zabírají jen málo prostoru. Zbyde vám ještě hodně místa na další vybavení a zavazadla.    

Na vašem biku stačí sundat přední kolo. Potom už jen vidlici ukotvit do univerzálního držáku, který je vhodný na všechny druhy vidlic a os. Můžete použít jak pevnou osu tak rychloupínák. Obě kola uskladníte do garáže během pár vteřin. Zadní kolo můžete zafixovat stahovacím řemínkem.

Model 2022 již s novou koupelnou

 

Vestavba JVM BIKER XXL 640 je již vybaven novou koupelnou s mnoha vymoženostmi. Nejen ženy docení design, materiály nejvyšší kvality a funkčnost. Koupelnový prostor je příjemný pro oko. Je pečlivě sladěn s celkovým charakterem vestavby a díky toho se budete cítit jako doma.

Určitě i zaujme otočné umyvadlo, které je vkusně zapracováno do nábytkové stěny spolu s dvěma samostatnými úložnými prostory. V horní části také využijete otvírací skříňku.

Sprchový kout je rovněž ukrytý v nábytkové stěně. Otevřením dvířek rychle získáte oddělený prostor pro sprchování. Tento prostor je podstatně větší, než na jaký jste byli zvyklí v klasické koupelně obytných aut této třídy. Bezproblémový odtok vody zajišťují dva samostatné odtoky. Sprchová vanička je vyrobena z kvalitního sklolaminátu a určitě využijete i sprchový rošt z tropické dřeviny.

Vstup do koupelny je řešen posuvnými lamelovými dveřmi. Nad hlavou najdete střešní okno s moskytiérou a nemůžeme ani zapomenout na otočné WC, s výsuvnou kazetou vně karosérie.

PVC desky se sklolaminátovým vláknem a desky s dekorem dřeva s vysokotlakým laminátem, jsou naprosto odolné vůči vodě. Díky těmto materiálům můžete mít v koupelně 2 in 1… interiérový design i funkčnost.

 

 

Spánek lepší než doma

 

Zadní postel v JVM BIKER XXL 640 je nadstandardně veliká. Můžete se sami rozhodnout, jestli budete spát napříč nebo podélně. Rozměr zadního lůžka 192 x 197cm patří do kategorie „luxus“. Mysleli jsme i na dlouhány. Skříňka mezi postelí a kuchyňskou linkou, je ve stejné výšce a drobnou úpravu jsme schopni část lůžka prodloužit minimálně o dalších 20cm. Potom budete mít královské spaní pro obra, s délkou téměř 220cm.

Nad hlavami zadního lůžka najdete dostatek úložných prostorů v zadních skříňkách. Večer přijde vhod příjemné osvětlení lampiček, které je možno nastavit ve 3 režimech a to standard, kniha a intim. Každá z nich má  svou USB zásuvku například pro dobití mobilu.

Absolutní perlou je spaní v přední části vozu, pro další 2 dospělé osoby. Elektrická spouštěcí postel, s rozměrem 190 x 125cm, je útulná a pohodlná. Skrz střešní otevřené okno pozorujete krásu noční oblohy a dýcháte svěží vzduch. Příprava na spaní je otázkou pár vteřin, nic nerozkládáte, jen zmáčknete tlačítko na ovládacím panelu.

Střešním oknem je vybavena i zadní postel, nebo v případě potřeby můžete zvolit  větrání pomocí MaxxFan, který je ideálním společníkem do deštivých a větrných podmínek.

 

Variabilita zadního lůžka

Telefon:

+420 777 709 090
+420 792 772 017

E-mail :