JVM BIKER L 600

            Typová obytná vestavba

 

 

 

 

DEN – vnitřní dispozice

 

JVM BIKER L 600 umožňuje pohodlně cestovat až 4 osobám. Sedadlo řidiče a spolujezdce je vybaveno loketními opěrkami, zadní dvojsedadlo ve variantě FASP, má sklopný opěrák a posuvný sedák.

NOC – vnitřní dispozice

 

V JVM BIKER L 600 se pohodlně vyspí 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti. Určitě oceníte kvalitní spánek na 3-vrstvé matraci zadního lůžka, které je široké 1,4 až 1,6m, s délkou téměř 1,95m. Postel je vybavena lamelovými rošty. Přední lůžko vznikne rychlým rozložením kvalitní sedačky FASP.   

Nechcete už nechávat kola venku

 

Do JVM BIKER L 600 uschováte bez problémů 2 horská kola velikosti 29″ nebo i elektrokola. Nemusíte sklápět postele, abyste kola převezli, nebo pořizovat větší obytňák. Postačí Vám jen vůz s celkovou délkou pouhých 5,99m. V garáži Vám ještě zbyde hodně místa na další vybavení a zavazadla.    

Na vašem biku stačí sundat přední kolo. Potom už jen vidlici ukotvit do univerzálního držáku, který je vhodný na všechny druhy vidlic a os. Můžete použít jak pevnou osu tak rychloupínák. Obě kola uskladníte do garáže během pár vteřin. Zadní kolo můžete zafixovat stahovacím řemínkem.

Užijte si koupelnu

 

Vestavba JVM BIKER L 600 je již vybaven novou koupelnou s mnoha vymoženostmi. Nejen ženy docení design, materiály nejvyšší kvality a funkčnost. Koupelnový prostor je příjemný pro oko. Je pečlivě sladěn s celkovým charakterem vestavby a díky toho se budete cítit jako doma.

Určitě i zaujme otočné umyvadlo, které je vkusně zapracováno do nábytkové stěny spolu s dvěma samostatnými úložnými prostory. V horní části také využijete otvírací skříňku.

Sprchový kout je rovněž ukrytý v nábytkové stěně. Otevřením dvířek rychle získáte oddělený prostor pro sprchování. Tento prostor je podstatně větší, než na jaký jste byli zvyklí v klasické koupelně obytných aut této třídy. Bezproblémový odtok vody zajišťují dva samostatné odtoky. Sprchová vanička je vyrobena z kvalitního sklolaminátu a určitě využijete i sprchový rošt z tropické dřeviny.

Vstup do koupelny je řešen posuvnými lamelovými dveřmi. Nad hlavou najdete střešní okno s moskytiérou a nemůžeme ani zapomenout na otočné WC, s výsuvnou kazetou vně karosérie.

PVC desky se sklolaminátovým vláknem a desky s dekorem dřeva s vysokotlakým laminátem, jsou naprosto odolné vůči vodě. Díky těmto materiálům můžete mít v koupelně 2 in 1… interiérový design i funkčnost.

 

 

 

Dobře se vyspěte

 

Zadní postel v JVM BIKER L 600 je vhodná i pro vyšší osoby i přesto, že spaní je napříč. Rozšířená část postele až do  šířky 1,6m umožní lehké vytočení spáče, čímž získá bez problému dalších 10cm navíc. Lůžko přes 2m je už nadstandardní k odpočinku pro většinu cestovatelů.

Nad hlavami zadního lůžka najdete dostatek úložných prostorů v zadních skříňkách. Večer přijde vhod příjemné osvětlení lampiček, které je možno nastavit ve 3 režimech a to standard, kniha a intim. Každá z nich má  svou USB zásuvku například pro dobití mobilu.

Přední lůžka rychle vytvoříte pomocí rozkládací sedačky FASP, předních sedadel a doplňkového modulu. Ani vyšší chlap určitě nepohrdne prostorem vzniklé postele a dvě dorůstající děti budou mít také své pohodlí i soukromí.

Nad hlavami přední i zadní postele najdete střešní okna, která vám zajistí pohled na noční oblohu i čistý vzduch.  V případě potřeby můžete zvolit i větrání pomocí MaxxFan, který je ideální společník do deštivých a větrných podmínek.

Časté dotazy 

Je možno provádět nějaké změny v projektu?

Ano, potřebné změny s Vámi rádi probereme.

Nechceme ve vozidle používat plyn, jde to?

Ano, samozřejmě. Ve standardu je plynové topení, které můžeme vyměnit za naftové. V případě potřeby umíme vyřešit i vaření bez plynu.

Často pracuji na počítači a stojím mimo kempy. Potřebuji dostatek energie, co s tím?

Řešení energetické soběstačnosti dle potřeby zákazníka, je pro nás samozřejmostí. Navrhneme Vám systém na míru. Každá naše vestavba může fungovat off-grid.

Chci si sám koupit starší dodávku a u vás nechat udělat vestavbu. Poradíte mi, jaký vůz mám hledat?

Můžete vybírat ze 4 výrobců, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper a Opel Movano. Všechny vozy mají stejnou karosérii, liší se jen v drobnostech a motorizaci. Pro JVM BIKER L 600, potřebujte velikost L3H2 (L=Long, tzn.délka / H=High, tzn.výška). Pro JVM BIKER XXL 640, potřebujete velikost L4H3. Auto nesmí být korodované a mělo by být v dobrém technickém stavu. Rovněž by nemělo být bourané, zejména v oblasti karosérie, kde se bude montovat obytná vestavba. Může se pak stát, že by nám nábytek nelícoval, neboť pracujeme se skenem nového vozu a všechny odchylky máme naprojektovány v řádech milimetrů.

 

Kde nás najdete ?

JVM Camper s.r.o.
Skalice – 439
(areál f.Vodotop)
738 01 Frýdek – Místek – Skalice

Telefon:

+420 777 709 090
+420 792 772 017

E-mail :